O nas

O nas

Działamy na rynku od 2015 roku.

nr wpisu do rejestru 7848

Job Abroad jest agencją zatrudnienia wchodzącą w skład grupy Job Impulse Polska, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji, legalizacji zatrudnienia cudzoziemców, doradztwa personalnego i outsourcingu.

 

Jako Job Abroad działamy od 2015 r., specjalizując się w pozyskiwaniu pracowników z Polski do pracy w Niemczech na stanowiskach produkcyjnych i logistycznych. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników w Europie, Azji i Afryce, klarowność organizacji procesu zatrudnienia oraz kultura oparta na uczciwości, otwartości i wzajemnym szacunku.

 

Tworzymy standardy rekrutacji XXI wieku, w których liczy się przede wszystkim człowiek. Czujemy się odpowiedzialni za każdą osobę, którą rekrutujemy, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie ze zweryfikowanymi pracodawcami, aby zapewnić bezpieczny wyjazd i spełnienie warunków umowy. Dbamy o Twój komfort i zadowolenie na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Dlaczego warto nam zaufać?

Prosta i szybka
rekrutacja

Opieka polskojęzycznego
koordynatora

Wsparcie w załatwianiu
wszelkich formalności

Wysokie dofinansowanie
zakwaterowania

Praca u sprawdzonych,
rzetelnych pracodawców

Wieloletnie
oświadczenie

Wynagrodzenie
zawsze na czas

Możliwość dodatkowo
płatnych nadgodzin

Zakwaterowanie
w nowoczesnych mieszkaniach

Chcesz z nami

współpracować?

W naszym serwisie cały czas pojawiają się nowe oferty pracy w Niemczech. Wyślij aplikację i opisz jakiego stanowiska poszukujesz, a być może znajdziemy pracę idealną dla Ciebie.

Zostaw swoje dane

Zatrudnienie

krok po kroku

Krok po kroku
1

Przesłanie CV

2

Rozmowa

kwalifikacyjna

3

Dopasowanie

oferty

4

Decyzja

o zatrudnieniu

5

Wyjazd do

pracy

6

Opieka w trakcie

zatrudnienia